Dátum a čas

Združenie miest a obcí

Celeste Buckingham & King Shaolin

Bezbariérový vstup na akciu

Akcia je vhodná pre deti

plagátObec Vidiná Vás pozýva na koncert Celeste Buckingam & King Shaolin, ktorý sa bude konať dňa 26. augusta 2017 o 20.00 hod. vo Vidinej na futbalovom ihrisku.

Dátum konania: 26. 8. 2017 začiatok od 20:00

Miesto konania: Športový areál, Vidiná

Typ akcie: hudba

Organizátor: Obec Vidiná

Zdroj: Obec Vidiná

Celeste Buckingham - videá, fotky a tlačové správy

Celeste bude hlavným hosťom celodennej akcie Rozlúčka s letom, ktorá sa stala neodmysliteľnou súčasťou ukončenia letných prázdnin vo Vidinej. Súčasťou akcie je okrem iného futbalový turnaj o pohár starostu obce, súťaž vo varení guľáša - Vidinský kotlík, zábavné atrakcie pre deti (skákací hrad, vodné gule, tvorivé dielne, maľovanie na tvár, lukostrelci a iné), Divadlo z domčeka - Princ Bajaja, divadlo Šaška Baška, vystúpenie mladých, folklórne vystúpenia miestnych skupín a hostí, Gallo & Live Band a kapela TripleR.

Lístky na koncert Celeste Buckingham & King Shaolin si môžu záujemcovia kúpiť prostredníctvom stránky www.kultura.lucenec.sk alebo na Obecnom úrade vo Vidinej.

Vstupné v predpredaji:        4,00 Eur

Vstupné na mieste:              6,00 Eur

Vstupenky doručené obyvateľom obce sú určené len pre obyvateľov obce s trvalým pobytom v obci Vidiná - vstupenka je na meno a nie je prenosná na inú osobu!!!

Vytvorené: 27. 7. 2017
Posledná aktualizácia: 17. 8. 2017 10:51