dnes, utorok 19. 2. 2019

Haličský hokejový klub

FAŠIANGY VO VIDINEJ

Bezbariérový vstup na akciu

Akcia je vhodná pre deti

Plagát s informáciamiOpäť po roku na vás čakajú zabíjačkové špeciality, detský karneval spojený s detskou diskotékou.
Večer pokračuje fašiangovou zábavou, do tanca hrá ľudová hudba Roba Uhrina z Hriňovej.

Dátum konania: 16. 2. 2019 začiatok od 11:00

Miesto konania: Kultúrny dom Vidiná, 985 59 Vidiná

Typ akcie: gastronómia

Organizátor: Obec Vidiná

Plné vstupné: 10 €

Poznámka: karneval zadarmo

Zdroj: Obec Vidiná

Srdečne vás pozývame 16. februára (sobotu) na akciu „Fašiangy vo Vidinej“. Už od 11:00 hodine môžete zažiť atmosféru zabíjačky, kde na námestí pred obecným úradom budú pripravené chutné zabíjačkové špeciality miestnych majstrov mäsiarov, ako sú pečené klobásky, húrky, kapustnica.

Na akciu pozývame hlavne deti, o 11:00 hod. začína v sále kultúrneho domu detský karneval a neskôr detská diskotéka, pripravené budú tvorivé dielne a otvorený bude aj detský klub. Masky na karneval si môžete požičať na obecnom úrade.

Týmto sa sobotná akcia však nekončí, o 20:00 hod. začína fašiangová zábava. Do tanca bude hrať ľudová hudba Roba Uhrina z Hriňovej. Lístky na večernú fašiangovú zábavu je možné si zakúpiť v kancelárii obecného úradu, predaj lístkov je limitovaný. Vstupné na večernú fašiangovú zábavu je 10,- Eur, v cene sú zabíjačkové špeciality, zabíjačková kapustnica, 0,5 l vína, káva, minerálna voda.

Vytvorené: 1. 2. 2019
Posledná aktualizácia: 1. 2. 2019 11:06